UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 7595527
nr 759 5527
Bordspendyl
Frankrike, Paris, 1800-tal, marmor med förgyllningar, höjd: 36
Kondition: komplett inklusive pendel och nyckel
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 maj 2012
kl 19:32:27
20/5 11:39:13